Akademya Nevşehir Diş Kliniği

nevşehir diş hastanesi akademya
Anasayfa » Estetik Diş Hekimliği

Estetik Diş Hekimliği

Dişlerinizdeki renklenmelerden kurtulmak ister misiniz? En etkili ve güvenli diş beyazlatma yöntemleri nelerdir? Sağlıklı ve estetik bir gülüş için profesyonel diş beyazlatma hakkında daha fazla bilgi edinin.

Zirkonyum diş kaplamaları en çok kullanılan kozmetik diş hekimliği uygulamalarından birisidir. Estetik ve dayanıklı yapısı sayesinde uzun süre bozulmadan kalabilir. Çürük veya kırık dişlerin onarılmasında en çok kullanılan yöntemdir.

Yaprak porselen, bir dişin ulaşabileceği en estetik ve doğal görüntüyü vermek için kullanılan kaplamalardır. Laminate veneer olarak isimlendirilen bu diş tedavileri hassas yöntemlerle kişiye özel üretilir. 

Estetik dolgular, rengi veya şekli bozulmuş dişlerin hızlı yoldan görünümlerini düzeltmeye olanak verir. Dişler üzerinde aşındırmaya ihtiyaç duymadan estetik düzeltmeler yapılır ve diş hekiminin hassas çalışmasını gerektirir.

Gülüş tasarımı, ön dişlerin ve diş etlerinin bir bütün olarak ele alınması ve detaylı analiz edilmesine dayanır. Tüm dişlerin ihtiyaçları ve gereken ideal tedavi çözümleri belirlenir. Altın oran gibi göze hitap eden doğal uyumların yakalanması amaçlanır.

Diş pırlantası, dişlerin üzerine geçici olarak takılabilen özel takılardır. Dikkat çekici görünümü ile dişler üzerinde farklı bir hava yaratmayı amaçlar.

Bunu beğen:

%d